Ревізійні люки. Потаємні двері

Ревізійні люки. Потаємні двері

Ревізійні люки і потаємні двері від виробника, завжди в наявності і під замовлення будь-які розміри.

Риштування будівельні. Вишки-тури. Підмості

Риштування будівельні. Вишки-тури. Підмості

Якщо спектр Вашої діяльності пов'язаний з такими будівельними роботами , як реконструкція, оновлення або будівництво будівель , зовнішні оздоблювальні роботи , цегляна кладка , проведення будівельно-монтажних робіт , Вам обов'язково знадобляться будівельні ліси , вишки-тури .

ТОВ «Інтелектуальні Системи і Технології» пропонує наступні

Бункер бетонної маси (ББМ)

Бункер бетонної маси (ББМ)

Бункер бетонної маси (ББМ) - це будівельне обладнання , призначене для транспортування і вивантаження розчинів будівельних та рухливих бетонних сумішей, важких конструкційних і легких бетонів.
Фахівці ТОВ «Інтелектуальні Системи і Технології» підберуть необхідне Вам обладнання , виходячи з умов проекту та з урахуванням розвитку Вашої компанії.

Люльки

Люльки

Люлька будівельна (підйомник фасадний) - найбільш часто зустрічається вид вантажних підйомників , що дозволяє виконувати роботи на фасадах будівель, а також на силосних зерносховищах, вежах, градирнях, промислових установках, в шахтах ліфтів без застосування будівельних лісів.

Комісійне обладнання

Комісійне обладнання

Комісійне обладнання

ТОВ «Інтелектуальні Системи і Технології», основним видом діяльності якого є постачання професійного обладнання будівельним підприємствам України, надає послуги з продажу комплексу комісійної будівельного обладнання та техніки провідних виробників. Фахівці компанії здійснюють технічну підтримку та супровід придбаного у нас обладнання.

МИ БЕРЕЖЕМО ВАШИ ГРОШІ І СВОЮ РЕПУТАЦІЮ